Σημαντική αναμένεται, σύμφωνα με τα μέχρι τώρα δεδομένα, η μεταβολή του καιρού που θα ξεκινήσει από τις πρώτες πρωινές ώρες της Δευτέρας, με κύριο χαρακτηριστικό τη σημαντική πτώση της θερμοκρασίας κατά 10 °C, καθώς και τους πολύ ισχυρούς βόρειους - βορειοδυτικούς ανέμους που θα φτάσουν στον Αργοσαρωνικό ακόμη 8 μποφόρ κατά τη διάρκεια της ημέρας.
Η θερμοκρασία θα κυμανθεί από 3°C έως 9°C όμως η αίσθηση του ψύχους θα είναι κοντά στους 0°C. Η αίσθηση του ψύχους θα είναι ακόμη χαμηλότερη την Τρίτη, οπότε και τις πρώτες πρωινές ώρες θα φτάσει τους -7°C.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: