Ιδιαίτερη εντύπωση φάνηκε να κάνει το πρόγραμμα παραδοσιακών χορών που παρουσίασε το χορευτικό τμήμα του Συλλόγου Γυναικών Αίγινας στην παραλία του νησιού χθες το μεσημέρι. Η Αίγινα αποτέλεσε ενδιάμεσο σταθμό σε κρουαζιέρα ημεροπλοίου για περίπου τριακόσιους Ινδούς, τραπεζικούς υπαλλήλους στο επάγγελμα.
Το γκρουπ των ταξιδιωτών κάθισε στο ζαχαροπλαστείο "Αιάκειον" και από εκεί απόλαυσε τη μουσική υποδοχή από τη φιλαρμονική του Μουσικού Συλλόγου Αίγινας - ΜΟΥΣΑ.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: