Εντυπωσιασμένοι και με τις καλύτερες εντυπώσεις αποχώρησαν οι εκατοντάδες κάτοικοι του νησιού, που παρακολούθησαν το βράδυ της Τετάρτης την ετήσια εκδήλωση από τη σχολή της κυρίας Μαρίας Γιαννοπούλου. Η ιδιαίτερα προσεγμένη εκδήλωση, πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο μπάσκετ του Δημοτικού Σταδίου Αίγινας, όπου η παρουσία του κοινού ήταν ιδιαίτερα εντυπωσιακή τόσο σε μέγεθος, όσο και σε συμμετοχή.
Τα χορευτικά τμήματα της σχολής παρουσίασαν χορογραφίες και κλασσικές και μοντέρνες μουσικές επιλογές, ενώ για μία ακόμη χρονιά τα κοστούμια, η επιμέλεια των χορευτών, ο φωτισμός και η συνολική εικόνα της παραγωγής ήταν χαρακτηριστικά που εκτιμήθηκαν ιδιαίτερα από το κοινό και επιβραβεύθηκαν και παρατεταμένα χειροκροτήματα! Την επιμέλεια του ήχου και του φωτισμού είχε η εταιρία "ΗχοΟπτική".
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: