Από τις 8 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ θα λειτουργούν σήμερα και για τις επόμενες ημέρες, κατά τις οποίες οι θερμοκρασίες θα παραμείνουν υψηλές, οι δημοτικοί κλιματιζόμενοι χώροι στους οποίους όσοι το επιθυμούν μπορούν να χρησιμοποιούν βρίσκοντας ένα καταφύγιο δροσιάς.
Ο αντιδήμαρχος κύριος Κώστας Γεννίτσαρης, αρμόδιος για θέματα πολιτικής προστασίας, ζήτησε από τους κατοίκους και τους παραθεριστές του νησιού να επικοινωνούν στο τηλέφωνο 229773 2063 για περισσότερες πληροφορίες.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: