Με παραδοσιακούς χορούς από τα χορευτικά τμήματα των συλλόγων Κυψέλης, Βαθέος και Αγίων Ασωμάτων - Κοντού, στο χώρο μπροστά από το δημαρχείο, ολοκληρώθηκε το πρωινό πρόγραμμα των εκδηλώσεων για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου στην Αίγινα.
Η εκδήλωση για τους παραδοσιακούς χορούς ολοκληρώθηκε με χορευτικό που παρουσίασαν από κοινού και οι τρεις σύλλογοι που συμμετείχαν.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: