Συγκεντρώσεις διαμαρτυρίας του ΠΑΜΕ Αίγινας και του Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Αργοσαρωνικού, που περιελάμβαναν ομιλίες από την εκπαιδευτικό κυρία Ευαγγελία Λυκούρη για το ΠΑΜΕ και τον εκπαιδευτικό κύριο Χρήστο Ρέππα, για το Σύλλογο Δασκάλων και Νηπιαγωγών Αργοσαρωνικού, πραγματοποιήθηκαν σήμερα το πρωί στην Παλαιά Προβλήτα, στο πλαίσιο των κινητοποιήσεων που έγιναν στο νησί, ημέρα της εικοσιτετράωρης πανελλαδικής απεργίας.
Μετά το τέλος των ομιλιών δηλώσεις στο Aegina Portal έκανε εκ μέρους του Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Αργοσαρωνικού ο κύριος Χρήστος Ρέππας. Στις συγκεντρώσεις συμμετείχαν μέλη της Ένωσης Εργατοϋπαλλήλων του Δήμου Αίγινας.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: