Εκδήλωση διαμαρτυρίας από μέλη του ΠΑΜΕ Αίγινας, πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στην Παλαιά Προβλήτα, στο πλαίσιο των πανελλαδικών κινητοποιήσεων ΓΣΕΕ, ΑΔΕΔΥ και ΠΑΜΕ 24ωρης απεργίας που κηρύχθηκε ενάντια στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Στη συγκέντρωση μίλησε ο εκ μέρους του ΠΑΜΕ Αίγινας ο κύριος Γιώργος Κοττάκης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: