Με ένα χριστουγεννιάτικο χωριό θα υποδεχθούν φέτος τις γιορτές τα παιδιά της Κυψέλης. Στο προαύλιο του δημοτικού σχολείου η γιορτή έχει ξεκινήσει ήδη από σήμερα με μουσική, πολλά γλυκά και παιχνίδια. Η γιορτή διοργανώνεται από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου και θα διαρκέσει σήμερα και αύριο από τις 12 το μεσημέρι μέχρι τις 5 το απόγευμα.
Στο χωριό τα παιδιά μπορούν να απασχοληθούν και να διασκεδάσουν με εργαστήριο χριστουγεννιάτικου στολιδιού, προβολή χριστουγεννιάτικων ταινιών, παραμύθια της γιαγιάς και φυσικά τον Άι Βασίλη!
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: