Ένα υπέροχο, χειροποίητο βραχιολάκι, ένα γούρι για τη νέα χρονιά, ήταν η ιδέα της Βαρβάρας Μουτσάτσου, που με την υποστήριξη του συλλόγου "Αίγινα Εθελοντής" έγινε πραγματικότητα. Η πρωτοβουλία της, έχει στόχο να στηρίξει οικονομικά την αποκατάσταση της υγείας του Ανδρέα Μαρμαρινού.
Η τιμή του είναι πέντε ευρώ και θα το βρείτε στα καταστήματα:
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: