Στο cafe "Ρέμβη" στην παραλία της Αίγινας, πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ η εκδήλωση για την πρωτοχρονιάτικη πίτα από το γυμναστήριο ΝΑΜΑ. Η ιδιοκτήτρια του γυμναστηρίου, κυρία Ευαγγελία Ρεκλείτη, ευχαρίστησε τους φίλους του ΝΑΜΑ και βέβαια τους συνεργάτες και τα μέλη του γυμναστηρίου, και τους ευχήθηκε για την νέα χρονιά.
Το φλουρί της βασιλόπιτας φέτος περιλαμβάνει δώρο ένα ταξίδι στη Βουδαπέστη. Η κοπή της πίτας συνοδεύτηκε με πολλές ευχές για υγεία και ένα δημιουργικό νέο έτος.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: