Μία ακόμη συγκέντρωση διαμαρτυρίας για το ασφαλιστικό, πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί, σε χώρο κοντά στην Παλαιά Προβλήτα από μέλη του Σωματείου Εργατοϋπαλλήλων του Δήμου Αίγινας και του Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Νησιών Αργοσαρωνικού.
Ομιλητής της συγκέντρωσης εκ μέρους του Συλλόγου Δασκάλων και Νηπιαγωγών Νησιών Αργοσαρωνικού, ήταν ο εκπαιδευτικός κύριος Χρήστος Ρέππας, πρόεδρος του συλλόγου. Τη συγκέντρωση χαιρέτησε εκ μέρους του Σωματείου Εργατοϋπαλλήλων του Δήμου Αίγινας, ο κύριος Δημήτρης Δημητρόπουλος, πρόεδρος του σωματείου.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: