Τις μεγάλες ανάγκες που έχει ο δήμος της Αίγινας σε μονάδες αίματος, παρουσίασε ο δήμαρχος κύριος Δημήτρης Μούρτζης, μιλώντας πριν από λίγο για την εθελοντική αιμοδοσία, που διοργανώνει αυτή την Παρασκευή σε συνεργασία με το νοσοκομείο "Ελπίς".
Η 46η εθελοντική αιμοδοσία του Δήμου Αίγινας, που υποστηρίζεται επίσης από την Επιτροπή Παιδείας, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου, στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Αίγινας στις 10:00 - 16:00 μ.μ.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: