Ισχυροί βορειοδυτικοί άνεμοι σάρωσαν το κεντρικό λιμάνι της Αίγινας λίγο μετά τις οχτώ σήμερα το βράδυ. Η εικόνα στο κεντρικό λιμάνι της Αίγινας, εκτός από τον έντονο κυματισμό, συμπληρώθηκε από τη διακοπή ρεύματος που προκάλεσε πτώση μεγάλου κλαδιού, από δέντρο που βρίσκεται δίπλα σε υποσταθμό της ΔΕΗ στο κτίριο του παλιού Δημαρχείου.
Λίγο πριν την 9 μ.μ. η ένταση των ανέμων σημείωσε ύφεση. Για το θέμα υπάρχει αναλυτικό ρεπορτάζ και δηλώσεις του δημάρχου κυρίου Δημήτρη Μούρτζη. Τα πλάνα του ρεπορτάζ είναι αμοντάριστα.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: