Μία δράση, για δύο νέα παιδιά από το νησί που χρειάζονται την υποστήριξη όλων, τον Ανδρέα Μαρινάκη και τον Ανδρέα Μαρμαρινό, βρίσκεται σε εξέλιξη τις τελευταίες εβδομάδες. Πρόκειται για παζάρι που διοργανώνει το Φιλόπτωχο Ταμείο της Ενορίας του Αγίου Νικολάου και οι φίλοι των δύο νέων, σε κατάστημα στο κέντρο της Αίγινας, απέναντι από το video club "Πετράς".
Το παζάρι περιλαμβάνει ρούχα, υποδήματα, αξεσουάρ, χειροποίητα κοσμήματα και διακοσμητικά. Ώρες λειτουργίας: 9 π.μ. έως 2 μ.μ.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: