Τον Αλέκο Περάκη φιλοξένησε χθες το απόγευμα η Κ.Ο. Αίγινας του ΚΚΕ, σε εκδήλωση - ομιλία με θέμα: "Η εμφάνιση της εργατικής τάξης, ο ρόλος της στους κοινωνικούς και πολιτικούς αγώνες στον 20ο αιώνα και η στρατηγική του ΚΚΕ".
Η ομιλία έγινε στην αίθουσα "Παύλος Ανδρεόπουλος" στο Δημοτικό Στάδιο Αίγινας. Τον ομιλητή προλόγισε εκ μέρους της τοπικής οργάνωσης ο Γιώργος Κοττάκης. Με την ολοκλήρωση της εκδήλωσης πραγματοποιήθηκε κλήρωση λαχειοφόρου αγοράς.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: