Μικρά σκετς παρουσίασαν οι μαθητές του φροντιστηρίου Αγγλικών της κυρίας Λίνας Μπορμπιλά Στενάκη, κατά τη διάρκεια της γιορτής λήξης του σχολικού έτους που πραγματοποιήθηκε χθες. Οι μικροί μαθητές το διασκέδασαν και με βέβαια αποχαιρέτησαν τα θρανία και τα μαθήματα για τις καλοκαιρινές διακοπές, ανανεώνοντας το ραντεβού για την επόμενη σχολική χρονιά.
Η κυρία Λίνα Μπορμπιλά Στενάκη, ευχαρίστησε τους γονείς και τους μαθητές, παρέδωσε τα διπλώματα των παιδιών και ευχήθηκε σε όλους καλό καλοκαίρι!
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: