Ο Γιάννης Κορφιάτης δεν χρειάζεται ιδιαίτερες συστάσεις, ειδικά σε όσους ασχολούνται με την ποδηλασία, καθώς είναι πρωταθλητής Ελλάδας στο 4Χ και στο BMX. Λίγες ημέρες πριν βρέθηκε στην Αίγινα, σε ένα ειδικό event για την παρουσίαση των προϊόντων συμπληρωμάτων διατροφής της Anderson, μία μεγάλη γκάμα της οποίας μπορεί να βρει κανείς πια και στο νησί, στο φαρμακείο Χρ. Λαδά 6. Ο Γιάννης Κορφιάτης μίλησε με αθλητές που επισκέφθηκαν το κατάστημα και μοιράστηκε μαζί τους την εμπειρία του από τα προϊόντα της Anderson που είναι ένας από τους χορηγούς του.
Ειδικά για τους φίλους της ποδηλασίας, ο Γιάννης Κορφιάτης παρουσίασε μερικές από τις δυνατότητες που προσφέρουν τα προϊόντα Anderson, είτε πρόκειται για ποδηλάτες που ασχολούνται συστηματικά, είτε απλά κάνουν το χόμπι τους τα Σαββατοκύριακα.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: