Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στην κεντρική σκηνή, στην περιοχή της Παναγίτσας, η κλήρωση για τη λαχειοφόρο αγορά με δώρο ένα αυτοκίνητο. Η λαχειοφόρος αγορά πραγματοποιήθηκε από τον Ναυτικό Όμιλο Αίγινας για την ενίσχυση των αναγκών του. Σήμερα λίγο μετά τις επτά το απόγευμα, έγινε η κλήρωση παρουσία της συμβολαιογράφου κυρίας Μαρδικούλας Χαλδαίου, του προέδρου του Ναυτικού Ομίλου Αίγινας κυρίου Νίκου Πτερούδη και της αντιπροέδρου της ΚΕΔΑ κυρίας Αικατερίνης Σαλπέα.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: