Αύριο Κυριακή 16 Οκτωβρίου από τις 11 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι, στο Κέντρο Υγείας Αίγινας θα πραγματοποιηθεί δωρεάν εξέταση ασθενών από ιατρούς όλων των ειδικοτήτων. Ο κύριος Μούρτζης ευχαρίστησε τη διευθύντρια του Κέντρου Υγείας κυρία Ευαγγελία Γελαδάκη για την άμεση ανταπόκριση, τον πρόεδρο της Επαγγελματικής κύριο Γιώργο Σκαλτσιώτη για τη φιλοξενία και την ξενάγιση του κλιμακίου των ιατρών, για τον ελάχιστο χρόνο που θα μείνουν στην Αίγινα και όλους όσους έχουν βοηθήσει να υλοποιηθεί αυτή η πρωτοβουλία.
Οι κάτοικοι της Αίγινας που επιθυμούν να εξεταστούν μπορούν να επικοινωνούν στα τηλέφωνα 2297320100 και 2297320123 από 8.00 εως 13.00 για να κλείσουν ραντεβού με τον γιατρό της ειδικότητας που τους ενδιαφέρει .