Αποκαταστάθηκαν τα προβλήματα που προκάλεσε η καταιγίδα της Παρασκευής στην Πέρδικα. Στο ραδιόφωνο του Aegina Portal μίλησε σήμερα το βράδυ ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Πέρδικας κύριος Τάσος Αμάφης: "Προσπαθήσαμε και τακτοποιήσαμε κάποια δέντρα που κόπηκαν. Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν στην αμμουδιά, στην πλαζ της Πέρδικας ένας ευκάλυπτος.
Από το Podcasting Feed του Ενημερωτικού Δελτίου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal
Για το πρόβλημα βοήθησαν κάποιοι άνθρωποι και η πυροσβεστική. Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν ένα καλώδιο που είχε κοπεί και το οποίο το τακτοποίησε η ΔΕΗ", είπε ο κύριος Αμάφης, που συμπλήρωσε ότι τώρα είναι όλα "μια χαρά".
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: