Ανακαινισμένη η αίθουσα και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου με φρέσκια διάθεση, υποδέχθηκαν τους φίλους του συλλόγου στη σημερινή πρώτη εκδήλωση της νέας περιόδου. Η τελετή του αγιασμού σηματοδοτεί για το Σύλλογο Γυναικών Αίγινας την έναρξη του νέου προγράμματος.
Την εκδήλωση προλόγισε η πρόεδρος του συλλόγου κυρία Φλώρα Αλυφαντή, η οποία αναφέρθηκε στην απώλεια του Δημήτρη Καψάλη, ο οποίος είχε στηρίξει το σύλλογο. Την εκδήλωση χαιρέτησε ο δήμαρχος Αίγινας κύριος Δημήτρης Μούρτζης, ο οποίος αναφέρθηκε στο έργο που επιτελεί ο Σύλλογος Γυναικών Αίγινας.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: