Με τη δοξολογία στο Μητροπολιτικό Ναό του νησιού, ξεκίνησαν σήμερα το πρωί οι εκδηλώσεις για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου στην Αίγινα. Ο κλήρος του νησιού, παραστάτες και σημαιοφόροι από τα σχολεία του νησιού, μαζί με εκπροσώπους των Δημοτικών και Πολιτικών αρχών, των Σωμάτων Ασφαλείας, παρακολούθησαν τη δοξολογία που ξεκίνησε στις 10:30.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: