Ολοκληρώθηκε πριν από λίγες ημέρες, από την τεχνική υπηρεσία του δήμου το έργο της αντικατάστασης των φωτιστικών στο πεζοδρόμιο, της παραλιακής πλευράς του Δημοτικού Σταδίου Αίγινας. Αντικαταστάθηκαν οχτώ κολώνες, κάποιες από τις οποίες είχαν αχρηστευτεί λόγω των συνθηκών ολοκληρωτικά.
Από το Podcasting Feed του Ενημερωτικού Δελτίου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal
Εκτός από την αντικατάσταση των κολόνων και των φωτιστικών, έγινε και η μετατόπιση τους από το κράσπεδο του πεζοδρομίου κοντά στο τοίχο του γηπέδου. Τοποθέτηση αντίστοιχων φωτιστικών έχει προγραμματιστεί και στο τμήμα του δημοτικού σταδίου από την πλευρά της οδού "Γυμναστηρίου".
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: