Φωτιά εκδηλώθηκε σήμερα, λίγο μετά τις 11 το πρωί σε στύλο της ΔΕΗ στην περιοχή του Κέντρου Υγείας Αίγινας. Στην περιοχή του συμβάντος έσπευσε ένα όχημα από το Πυροσβεστικό Κλιμάκιο Αίγινας και με συντονισμένες προσπάθειες έσβησε την εστία.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: