Τα αποτελέσματα των εκλογών της Επαγγελματικής Ένωσης Αίγινας.


Από την Επαγγελματική Ένωση Αίγινας δημοσιεύθηκαν σήμερα τα αναλυτικά αποτελέσματα (σταυροδοσία) από τις εκλογές. Η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων συνοδεύεται από το ακόλουθο ευχαριστήριο: "Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλες κι όλους τις/τους συναδέλφους που συμμετείχαν στις πρόσφατες αρχαιρεσίες της Ένωσης Επαγγελματιών, Βιοτεχνών & Εμπόρων Αίγινας. Η ενότητα και η συνεργασία είναι εκείνες που θα μας οδηγήσουν δυναμικά την τριετία που έρχεται".

Από το Podcasting Feed του Ενημερωτικού Δελτίου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal.



Δοικητικό Συμβούλιο

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"
    
ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    155
ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    127
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ [ΚΑΝΤΗΛΙΕΡΟΣ]    118
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ [ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ]    81
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    76
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    71
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    67
ΠΟΥΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    62
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ    56
ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    45
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    43
ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    40
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    36
ΜΠΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    32
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ    29
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ [ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ]    27
    
    
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ"
    
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    105
ΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ [ΠΕΛΑΙΣΟΣ] ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    86
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [ΑΓΗΣ] ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ    65
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    53
ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    52
ΚΡΕΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    47
ΤΟΓΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    39
ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    38
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΟΚΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ    36
ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ    36
ΠΑΣΧΑ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    30
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    30
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ    23
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    22

Για την Ομοσπονδία

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΕΚΑ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"         
ΣΚΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    122    
ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    113    
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ [ΚΑΝΤΗΛΙΕΡΟΣ]    98    
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ [ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ]    66    
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    66    
ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    66    
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    53    
ΠΟΥΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    48    
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ    42    
ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    39    
ΓΚΑΡΓΚΑΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ    36    
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    35    
ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    35    
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ [ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ]    30    
ΜΠΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    27    
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    26    
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥΑΝΤΩΝΙΟΥ    24    
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ    16    
        
        
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ"         
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    88    
ΚΑΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    74    
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ    58    
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ    42    
ΚΡΕΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    38    Κατόπιν Κλήρωσης
ΤΟΓΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    38    Κατόπιν Κλήρωσης
ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    38    Κατόπιν Κλήρωσης
ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ    35    
ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    33    
ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    33    
ΠΑΣΧΑ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    31    
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΛΟΚΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ    27    
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    20    
ΓΚΑΡΝΕΡ ΝΤΕΗΒΙΝΤ ΤΟΥ ΕΡΙΚ    17    
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ    17             
   
        

Για την Ελεγκτική Επιτροπή   
    
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"     
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    85
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥΑΝΤΩΝΙΟΥ    75
ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    64
    
    
ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ"     
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    59
ΑΛΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    58
ΓΚΑΡΝΕΡ ΝΤΕΗΒΙΝΤ ΤΟΥ ΕΡΙΚ    37