Χωρίς νερό έμεινε το Λιβάδι και κοντινές περιοχές σήμερα το πρωί, λόγω βλάβης που παρουσιάστηκε σε κεντρικό αγωγό ύδρευσης στην οδό Στρατηγού Πετρίτη. Όπως είναι γνωστό, είναι η πολλοστή φορά, που σημειώνεται βλάβη από σπάσιμο αγωγού, στην ίδια περιοχή.
Από το Podcasting Feed του Ενημερωτικού Δελτίου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal.
Οι τεχνικοί της υπηρεσίας, για να μπορέσουν να αποκαταστήσουν την βλάβη, αναγκαστικά έκλεισαν την παροχή με αποτέλεσμα να διακοπεί από το πρωί η υδροδότηση. Σε επικοινωνία με τον αντιδήμαρχο κ. Αντώνη Μούρτζη, είπε ότι το συνεργείο της υπηρεσίας βρίσκεται στο σημείο της βλάβης και εργάζεται για να την επιδιορθώσει και ότι σύντομα η υδροδότηση θα αποκατασταθεί.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: