![](https://www.aeginaportal.gr/images/xoves5/DSC_001256.jpg)
Μία εκδήλωση με επίκεντρο την ποίηση και τον έρωτα παρουσίασε χθες το βράδυ ο Μορφωτικός Σύλλογος Αίγινας "Ο Καποδίστριας". Η εκδήλωση είχε τίτλο: "Η Αγάπη και ο Έρωτας στην Ποίηση.
Το κοινό καλωσόρισε ο πρόεδρος του συλλόγου κ. Βασίλης Μουσουλέας. Η παρουσίαση θα γίνει από την φιλόλογο κ. Αναστασία Μπέση - Γκίνη, ενώ ποίηση διάβασαν οι κυρίες Αννίτα Λεούση - Χαρτοφύλακα και Μαίρη Σταυρίδου. Ένα μέρος της εκδήλωσης μπορείτε να δείτε στο video.