![](https://www.aeginaportal.gr/images/xoves5/20200228_194311.jpg)
Στην αίθουσα του παλιού δημαρχείου πραγματοποιήθηκε σήμερα το βράδυ, η καθιερωμένη εκδήλωση βράβευσης των αθλητών, των ομάδων και των συλλόγων της Αίγινας, που διακρίθηκαν στα αθλήματά τους την χρονιά που πέρασε. Η εκδήλωση άνοιξε με τον χαιρετισμό του προέδρου του Δημοτικού Αθλητικού Οργανισμού κυρίου Μάριου Γκαρή.
Στην ίδια εκδήλωση κόπηκε και η πρωτοχρονιάτικη πίτα του ΔΑΟΑ από τον αρχιμανδρίτη Αμφιλόχιο Γελαδάκη.