Μία ακόμη βλάβη σε αγωγό υδροδότησης, παρουσιάστηκε σήμερα το πρωί στην βόρεια πλευρά του νησιού, αυτή την φορά στην περιοχή κοντά στο Μουσείο Καπράλου. Λόγω της διαρροής που παρουσιάστηκε, οι τεχνικοί της Υπηρεσίας Ύδρευσης έκλεισαν την παροχή του νερού, με αποτέλεσμα οι υδρολήπτες στην ευρύτερη περιοχή να μείνουν χωρίς νερό από νωρίς το πρωί.
Από το Podcasting Feed του Ενημερωτικού Δελτίου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal.
Το συνεργείο της Υπηρεσίας Ύδρευσης εργάζεται για την αποκατάσταση της βλάβης και σύμφωνα με ενημέρωση από τον αντιδήμαρχο κ. Αντώνη Μούρτζη, αυτή θα έχει αποκατασταθεί μέχρι το μεσημέρι, οπότε και η παροχή του νερού θα επιστρέψει.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: