Για δεύτερη βραδιά χθες, οι κάτοικοι του νησιού που κινήθηκαν στην περιοχή διαπίστωσαν ότι ο δημοτικός φωτισμός δεν λειτουργούσε σε ένα τμήμα της Καποδιστρίου (στην περιοχή της Περιβόλας) και σε όλο τον παραλιακό δρόμο μέχρι την είσοδο του Μαραθώνα, περιοχή Κουταλού.
Από το Podcasting Feed του Ενημερωτικού Δελτίου στο ραδιόφωνο του Aegina Portal.
[upd 14:11:01] Σύμφωνα με ενημέρωση από τον πρόεδρο της Κοινότητας Αίγινας κ. Παναγιώτη Κασιμάκη το πρόβλημα, που οφειλόταν σε χαλασμένο αισθητήρα, επιδιορθώθηκε σήμερα το πρωί από την ΔΕΗ.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: