Οι δύο νέο καλλιτέχνες από την Αίγινα ερμήνευσαν με απόλυτη επιτυχία ελληνικές και ξένες συνθέσεις και τραγούδια, λίγο πριν την εμφάνιση των RotaProta που ακολούθησαν. Οι δύο μουσικοί χειροκροτήθηκαν με ενθουσιασμό από το κοινό που τους παρακολούθησε!
Αλέξης Στενάκης - Παναγιώτα Παπαδοπούλου. Εντυπωσίασαν στη συναυλία του Φεστιβάλ. .
Οι δύο νέο καλλιτέχνες από την Αίγινα ερμήνευσαν με απόλυτη επιτυχία ελληνικές και ξένες συνθέσεις και τραγούδια, λίγο πριν την εμφάνιση των RotaProta που ακολούθησαν. Οι δύο μουσικοί χειροκροτήθηκαν με ενθουσιασμό από το κοινό που τους παρακολούθησε!