Σήμερα το πρωί συνεργείο του Δήμου Αίγινας έριχνε ροκανίδια πάνω από τα χυμένα λάδια, με σκοπό να αποφευχθεί κάποιο ατύχημα. Η εικόνα που δημιουργείται είναι πολύ κακή και η κατάσταση που διαμορφώνεται επικίνδυνη για τους κατοίκους που περνούν από το σημείο.
Λάδια και ροκανίδια στο κέντρο της Αίγινας. .
Σήμερα το πρωί συνεργείο του Δήμου Αίγινας έριχνε ροκανίδια πάνω από τα χυμένα λάδια, με σκοπό να αποφευχθεί κάποιο ατύχημα. Η εικόνα που δημιουργείται είναι πολύ κακή και η κατάσταση που διαμορφώνεται επικίνδυνη για τους κατοίκους που περνούν από το σημείο.