Κανονικά θα πραγματοποιηθούν τα δρομολόγια του ΚΤΕΛ Αίγινας από τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου. Αυτό προέκυψε μετά από σύσκεψη που είχε ο Δήμαρχος Αίγινας κύριος Σάκης Σακκιώτης σήμερα το απόγευμα με τους εκπροσώπους του ΚΤΕΛ κυρίους Χατζίνα και Αλυφαντή. Σε επικοινωνία με το Δήμαρχο Αίγινας, πριν από λίγο, ο κύριος Σακκιώτης επιβεβαίωσε τα θετικά αποτελέσματα της συνάντησης, σημειώνοντας ότι τα δρομολόγια θα εκτελούνται κανονικά τόσο για τους μαθητές των σχολείων, όσο και για όλους τους κατοίκους και τους επισκέπτες του νησιού.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: