Ανοιχτές παραμένουν οι τράπεζες, το ταχυδρομείο και οι υπηρεσίες του δημόσιου τομέα. Στο 1ο Δημοτικό Σχολείο της Αίγινας, έχει αναρτηθεί πανό με το μήνυμα "Εθνική αντίσταση τώρα".
Χωρίς πλοία σήμερα η Αίγινα, κανονικά λειτουργούν οι υπηρεσίες του δημόσιου τομέα. .
Ανοιχτές παραμένουν οι τράπεζες, το ταχυδρομείο και οι υπηρεσίες του δημόσιου τομέα. Στο 1ο Δημοτικό Σχολείο της Αίγινας, έχει αναρτηθεί πανό με το μήνυμα "Εθνική αντίσταση τώρα".