Μετά τις βαρύτατες κατηγορίες, του αντιδημάρχου κυρίου Ηλία Μπέση για τη Δημοτική Αστυνομία στη συνεδρίαση της Δημοτικής Κοινότητας Αίγινας, όπως μεταδόθηκαν από το Aegina Portal, οι δημοτικοί αστυνομικοί καλούν τον κύριο αντιδήμαρχο, να προβεί σε διευκρινιστικές δηλώσεις για το αν οι καταγγελίες του αφορούν συγκεκριμένα άτομα της Δημοτικής Αστυνομίας ή το σύνολό της.
Οι Δημοτικοί Αστυνομικοί,
Βαρβάρα Μπήτρου
Στέλλα Λαζάρου
Χαράλαμπος Γιαννόπουλος
Ζωή Μαρμαρινού