Το κακό οικονομικό περιβάλλον επηρέασε την αγοραστική κίνηση και στην τοπική αγορά, όχι όμως την ερωτική διάθεση, σε ένα κατεξοχήν ερωτικό νησί όπως είναι η Αίγινα. Πολλοί κάτοικοι του νησιού έχουν προγραμματίσει μία ρομαντική βραδιά σε ένα από τα εστιατόρια ή τα cafe, που κι αυτά με τη σειρά τους έχουν προσαρμόσει το menu και το πρόγραμμά τους στις απαιτήσεις της ημέρας. Χρόνια πολλά!
Ερωτευμένη Αίγινα! .
Το κακό οικονομικό περιβάλλον επηρέασε την αγοραστική κίνηση και στην τοπική αγορά, όχι όμως την ερωτική διάθεση, σε ένα κατεξοχήν ερωτικό νησί όπως είναι η Αίγινα. Πολλοί κάτοικοι του νησιού έχουν προγραμματίσει μία ρομαντική βραδιά σε ένα από τα εστιατόρια ή τα cafe, που κι αυτά με τη σειρά τους έχουν προσαρμόσει το menu και το πρόγραμμά τους στις απαιτήσεις της ημέρας. Χρόνια πολλά!