Σημειώνουμε ότι το δημοτολόγιο, αλλά και το τμήμα για τις ταυτότητες στο Αστυνομικό Τμήμα Αίγινας λειτουργεί κανονικά σήμερα και θα συνεχίσει να λειτουργεί μέχρι τις 7 το απόγευμα για όσους έχουν πρόβλημα με τις ταυτότητές τους.
Σε εξέλιξη η εκλογική διαδικασία στην Αίγινα..
Σημειώνουμε ότι το δημοτολόγιο, αλλά και το τμήμα για τις ταυτότητες στο Αστυνομικό Τμήμα Αίγινας λειτουργεί κανονικά σήμερα και θα συνεχίσει να λειτουργεί μέχρι τις 7 το απόγευμα για όσους έχουν πρόβλημα με τις ταυτότητές τους.