Λαϊκό γλέντι και ομιλία Κώστα Τζατζάνη από την Κομματική Οργάνωση Αίγινας του ΚΚΕ.
![](/images/stories/001/84/laiko-glenti-kke-01.jpg)
Λαϊκό γλέντι διοργάνωσε σήμερα το βράδυ η τοπική κομματική οργάνωση του ΚΚΕ στο χώρο της είσοδος του "ΚΕ" μπροστά από την περιοχή της "Παναγίτσας". Το κοινό καλωσόρισε εκ μέρους της Κομματικής Οργάνωσης ο κύριος Δημήτρης Πολυχρονιάδης, ενώ την εκδήλωση θα χαιρέτησε ο κύριος Κώστας Τζατζάνης, στέλεχος του κόμματος.
Το λαϊκό γλέντι περιελάμβανε εκτός από μουσική και φαγητό, παρουσίαση τραγουδιών από τον Γιώργο Μαρίνο.