Προεκλογικό χαρακτήρα είχε η χθεσινοβραδινή εκδήλωση - συζήτηση που διοργάνωσε η Οργάνωση Μελών του ΣΥΡΙΖΑ Αίγινας στο ξενοδοχείο "Μιράντα", με κεντρικό ομιλητή τον Θοδωρή Δρίτσα, βουλευτή της Α΄ Πειραιά και Νήσων, και Κοινοβουλευτικό Εκπρόσωπο του κόμματος. Στην εκδήλωση συμμετείχε επίσης η νομικός, μέλος της Κεντρικής Επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ κυρία Κατερίνα Κνήτου. Την εκδήλωση προλόγισε εκ μέρους της τοπικής Οργάνωση Μελών του ΣΥΡΙΖΑ ο κύριος Κώστας Ζορμπαλάς.
Την εκδήλωση παρακολούθησαν ο αντιδήμαρχος κύριος Κώστας Γεννίτσαρης, ο πρόεδρος του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Αίγινας κύριος Γιώργος Σκαλτιώτης, οι δημοτικοί σύμβουλοι κύριος Γιάννης Παπαδόπουλος και Αντώνης Ντελής, ο κύριος Γιάννης Κακουλίδης, μέλος της Κ.Ε. της ΔΗΜΑΡ, μέλη της τοπικής οργάνωσης του ΣΥΡΙΖΑ και κάτοικοι του νησιού.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: