Η προεκλογική ομιλία της κυρίας Ελπίδας Παντελάκη, υποψήφιας βουλευτή του Κ.Κ.Ε. στην Α' Πειραιά και Νήσων, πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στο Δημοτικό Θέατρο Αίγινας.
Την κυρία Παντελάκη προλόγισε εκ μέρους της Κ.Ο. Αίγινας του Κ.Κ.Ε. ο κύριος Γιώργος Κοττάκης.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: