Τον κύριο Δημήτρη Τσικλέα, μαθηματικό και κάτοικο Αίγινας τα τελευταία εννέα χρόνια, φιλοξένησε σήμερα το απόγευμα ο Σύλλογος Γυναικών Αίγινας. Την εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του συλλόγου, παρουσίασε η πρόεδρος κυρία Φλώρα Αλυφαντή.
Ο κύριος Τσικλέας ανέπτυξε το θέμα με θέμα: Πλάτωνος, Κρίτων (σχέση πολίτη – πολιτείας, κράτους).
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: