Συνεχίζοντας το χειμερινό πρόγραμμα των πολιτιστικών εκδηλώσεών του, ο Σύλλογος Γυναικών Αίγινας πραγματοποίησε χθες το απόγευμα μία ακόμη ομιλία, με εισηγητή τον εκπαιδευτικό κύριο Χρήστο Ρέππα. Η εισήγηση του κυρίου Ρέππα είχε ως τίτλο: "Η καθημερινή ζωή στο Βυζάντιο".
Τον κύριο Ρέππα παρουσίασε στο κοινό η πρόεδρος του συλλόγου κυρία Φλώρα Αλυφαντή. Μετά την ολοκλήρωση της ομιλίας ακολούθησε συζήτηση.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: