Τον εκπαιδευτικό κύριο Χρήστο Ρέππα φιλοξένησε χθες το βράδυ ο Μορφωτικό Σύλλογος Αίγινας "Ο Καποδίστριας", σε εκδήλωση - ομιλία με θέμα: "Η Συνθήκη της Λωζάνης, ιστορικές και σύγχρονες διαστάσεις". Την εκδήλωση προλόγισε ο πρόεδρος του συλλόγου κύριος Βασίλης Μουσουλέας.
Μετά την ολοκλήρωση της ομιλίας ακολούθησαν ερωτήσεις στον εισηγητή και συζήτηση με το κοινό.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: