Με μοντέρνο χορό συνεχίστηκε το πρόγραμμα του 5ου Φεστιβάλ Φιστικιού χθες το βράδυ. Πιο συγκεκριμένα στον Πύργο του Μαρκέλλου, το κοινό του φεστιβάλ είχε την ευκαιρία να απολαύσει μοντέρνους χορούς από το χορευτικό τμήμα της σχολής της κυρίας Μαρίας Γιαννοπούλου.
Οι νεαρές χορεύτριες έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό και χειροκροτήθηκαν από το κοινό για την προσπάθειά τους!
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: