Alex Callko, φαγκότo, Νίκος Μήτρου, κόρνο και Δημήτρη Κωστή, κόρνο, συνόδεψαν τους σολίστ Βασιλική Καραγιάννη σοπράνο και Νίκο Σπανάτη κόντρα τενόρο που σαγήνεψαν το κοινό.
C. W. Gluck: Συμφωνία για ορχήστρα εγχόρδων σε σολ μείζονα – «Ah! non turbi il mio riposo», άρια του Τηλέμαχου από την ομώνυμη όπερα - «Che fiero momento», άρια της Ευρυδίκης - «Ahime! Dove trascorsi… Que faro senza Euridice», άρια του Ορφέα - «Vieni, appaga il tuo consorte» ντουέτο, από την όπερα «Ορφέας και Ευρυδίκη» W. A. Mozart: Divertimento για ορχήστρα εγχόρδων σε σι ύφεση μείζονα, K. 137 ή Συμφωνία του Salzburg αρ. 2 (Ι. Andante, II. Allegro di molto, III. Allegro assai) – Adagio και Φούγκα σε ντο ελάσσονα για ορχήστρα εγχόρδων K. 546 – Soprano insertion aria for a performance of Pasquale Anfossi's opera Il curioso indiscreto "Vorrei spiegarvi, oh Dio!" – «Venga pur», άρια του Farnace - «Al destin, che la minaccia», άρια της Ασπασίας, από την όπερα «Μιθριδάτης, ο βασιλιάς του Πόντου» - Ντουέτο Annio-Servilia από την όπερα «La clemenza di Tito», K.621.