Διατηρώντας μία παράδοση δεκαετιών, και μία ακόμη πρόσφατη παράδοση που αφορά τη συμμετοχή στο Φεστιβάλ Φιστικιού, ο Μορφωτικό Σύλλογος Αίγινας "Ο Καποδίστριας", διοργάνωσε για μία ακόμη χρονιά στα πλαίσια του προγράμματος της 7ης Γιορτής Φιστικιού, τουρνουά πινγκ-πονγκ. Κατά τη διάρκεια του τουρνουά οι ομάδες είχαν χωριστεί σε κατηγορίες ανάλογα με την ηλικία των αθλητών. Το θέαμα όμορφο, όπως και οι προσπάθειες όσων συμμετείχαν που έγιναν για την ευχαρίστηση που προσφέρει το άθλημα.
Μετά το τέλος του τουρνουά το οποίο διήρκεσε περίπου τρεις ώρες, πραγματοποιήθηκε η απονομή στους νικητές από τον πρόεδρο του συλλόγου κύριο Βασίλη Μουσουλέα.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: