Με νοσταλγικές μνήμες ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα της 7ης Γιορτής Φιστικιού Αίγινας, χθες το βράδυ στην παραλία του νησιού. Πρόκειται για μία εκδήλωση που παρουσίασε ο εκπαιδευτικός κύριος Γιώργος Μπήτρος και αφορούσε στην προβολή τμημάτων από τα "Επίκαιρα" και το αρχειακό υλικό της ΕΡΤ, τα οποία παρουσίαζαν γεγονότα που είχαν συμβεί στην Αίγινα.
Την επιμέλεια της εκδήλωσης έκανε ο Ανέστης Κορνέζος.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: