Μπροστά σε ένα πολυπληθές κοινό τραγούδησε χθες το βράδυ, ένας από τους αγαπημένους ερμηνευτές του νησιού, ο Γιάννης Παπαντωνίου μαζί με την Πένυ Παπαγεωργίου και τον Τάκη Τζουνάκο που είχε και την καλλιτεχνική επιμέλεια της βραδιάς.
Η συναυλία δεν ήταν μέρος του επίσημου προγράμματος του φεστιβάλ, αλλά μία προσφορά της Επαγγελματικής Ένωσης Αίγινας στο κοινό του φεστιβάλ και όπως φάνηκε εκτιμήθηκε από εκατοντάδες φίλους του.
Το σύνολο του περιεχομένου του Aegina Portal είναι πρωτότυπο, αποτέλεσμα δημοσιογραφικής έρευνας και προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Απαγορεύεται η αντιγραφή ολόκληρου ή μέρους αυτού χωρίς προηγούμενη γραπτή άδεια.
Tune in Apps
Ακούστε το Aegina Portal Talk Radio από το λογαριασμό μας στο Tunein
Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε έναν εξωτερικό player: