Το φεστιβάλ συνεχίζεται σήμερα Σάββατο, με μία ακόμη συναυλία στην παραλία της Αύρας σε έργα των Γ. Σ. Μπαχ, Ντ. Πόπερ, Φρ. Πουλένκ, Βίλλα Λόμπος και φιλοξενεί τους μουσικούς: Δημήτρη Πάτρα (τσέλο), Natalia Margulis (τσέλο), Christofor Mirosnikov (τσέλο) Αkane Sakai (πιάνο), Francisco Almazan (όμποε), Λουκία Σπανάκη (υψίφωνος). Η συναυλία θα ξεκινήσει στις 9 μ.μ. Το πρόγραμμα του φεστιβάλ μπορείτε να το δείτε εδώ.
Πρεμιέρα για το 7ο Διεθνές Μουσικό Φεστιβάλ Αίγινας, χθες στην παραλία της Αύρας. .
Το φεστιβάλ συνεχίζεται σήμερα Σάββατο, με μία ακόμη συναυλία στην παραλία της Αύρας σε έργα των Γ. Σ. Μπαχ, Ντ. Πόπερ, Φρ. Πουλένκ, Βίλλα Λόμπος και φιλοξενεί τους μουσικούς: Δημήτρη Πάτρα (τσέλο), Natalia Margulis (τσέλο), Christofor Mirosnikov (τσέλο) Αkane Sakai (πιάνο), Francisco Almazan (όμποε), Λουκία Σπανάκη (υψίφωνος). Η συναυλία θα ξεκινήσει στις 9 μ.μ. Το πρόγραμμα του φεστιβάλ μπορείτε να το δείτε εδώ.