Το Σάββατο έγιναν τα εγκαίνια. Νιώθει απόλυτα ικανοποιημένη από την προσέλευση του κόσμου, αλλά και από τον τρόπο που προσέγγισε αυτός ο κόσμος του πίνακές της. Άλλωστε από τη συζήτησή μαζί της, γρήγορα γίνεται κατανοητό, ότι η ανθρώπινη επαφή μέσα από την τέχνη, είναι αυτό που την τροφοδοτεί. "Θέλω να ταξιδεύω τους επισκέπτες. Αυτή τη φορά τους ταξιδεύω ξυπνώντας όλες τους τις αισθήσεις" λέει χαρακτηριστικά. Η έκθεση θα διαρκέσει μέχρι τις 11 Αυγούστου και λειτουργεί πρωί και απόγευμα.
"Αισθήσεις". Η έκθεση ζωγραφικής της Ελένης Παπουτσά στον πύργο του Μαρκέλλου. .
Το Σάββατο έγιναν τα εγκαίνια. Νιώθει απόλυτα ικανοποιημένη από την προσέλευση του κόσμου, αλλά και από τον τρόπο που προσέγγισε αυτός ο κόσμος του πίνακές της. Άλλωστε από τη συζήτησή μαζί της, γρήγορα γίνεται κατανοητό, ότι η ανθρώπινη επαφή μέσα από την τέχνη, είναι αυτό που την τροφοδοτεί. "Θέλω να ταξιδεύω τους επισκέπτες. Αυτή τη φορά τους ταξιδεύω ξυπνώντας όλες τους τις αισθήσεις" λέει χαρακτηριστικά. Η έκθεση θα διαρκέσει μέχρι τις 11 Αυγούστου και λειτουργεί πρωί και απόγευμα.